KOBİ'ler ve Büyük Ölçekli İşletmeler

bg
İşletmeler, İSO ETP’de konunun uzmanlarına ulaşarak tasarım ve projelerinin uygulanabilirlikleri hakkında görüş ve destek alabilir; B2B (İş Eşleştirme) etkinlikleri sayesinde iş eşleştirme imkanlarından yararlanarak iş ortaklarına ulaşabilir ve iş hacimlerini büyütebilir; UX (User Experience/Kullanıcı Deneyimi) ve VR (Virtual Reality/Sanal Gerçeklik) altyapıları da bulunan İSO ETP’nin özelleştirilmiş, uygulamalı eğitim programlarından ve girişimci geliştirme programlarından faydalanabilirler.

İSO ETP, İnovasyon hızını arttıracak iş ortağınız! 

“İstanbul için Endüstriyel Tasarım Ekosistemi Ekseni Projesi”nin (IDEA4ISTANBUL) ana amaçlarından biri sanayi ürünlerinin katma değerini tasarım ile artırarak endüstriyel tasarım ekosisteminin gelişmesine katkı sağlamak ve böylelikle Türkiye’nin sanayi işletmelerinin global rekabet gücünü artırmaktır.

IDEA4ISTANBUL projesinin önemli ürünlerinden biri olan ve Projenin diğer amaçlarına ulaşması için yürütücü organizasyon konumundaki İSO ETP, bu misyonla, endüstriyel tasarım içeren proje ve yatırımlarına destek vererek rekabet güçlerinin artırılması için tüm sanayi işletmelerimizin yanındadır.

İSO ETP çatısı altında, endüstriyel tasarımın fikir aşamasından başlanarak prototip geliştirme, test ve kullanıcı deneyimleme süreçlerinin tamamında işletmelere geniş kapsamlı destek hizmeti sunulmaktadır. Bu çerçevede, İSO ETP, endüstriyel tasarım içeren tüm projelerde işletmelerin Ar-Ge iş ortağı olarak konumlanmıştır.

Bunların yanında işletmeler, İSO ETP’de konunun uzmanlarına ulaşarak tasarım ve projelerinin uygulanabilirlikleri hakkında görüş ve destek alabilir; B2B (İş Eşleştirme) etkinlikleri sayesinde iş eşleştirme imkanlarından yararlanarak iş ortaklarına ulaşabilir ve iş hacimlerini büyütebilir; UX (User Experience/Kullanıcı Deneyimi) ve VR (Virtual Reality/Sanal Gerçeklik) altyapıları da bulunan İSO ETP’nin özelleştirilmiş, uygulamalı eğitim programlarından ve girişimci geliştirme programlarından faydalanabilirler.

TCSvTB#MTH_RGB_unframed_horizontal 1
3
2

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali desteğiyle üretilmiştir.

Web sitesinin içeriğinden sadece Rea Danışmanlık Ltd. Şti. sorumlu olup hiçbir şekilde Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti‘nin görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.