Sanal Gerçeklik

bg
Sanal Gerçeklik
Mevcutta var olan veya yeni tasarlanmış ürünlerin prototipleme öncesi dijital ortamda görülmesi ve deneyimlenmesi amaçlanmaktadır. Bu sayede, üretim öncesi nihai ürünlerin prototiplenmesine gerek duyulmadan sanal ortamda gereken tüm değişiklikler yapılarak, ürün geliştirme süresinin kısalması, hatalı kalıplama gibi maliyetlerinin önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

İSO ETP tarafından sunulan Sanal Gerçeklik hizmetiyle, tasarımı yapılan ürünün prototipi üretilmeden önce uzmanlar eşliğinde dijital ortamda görüntülenmesi ve deneyimlenmesi sağlanmaktadır. Bu sayede, prototipleme aşamasındaki hata izleme sürecinin kısaltılması ve seri üretim öncesinde gerekli değişikliklerin yapılarak, hatalı kalıplama gibi maliyetlerinin önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

TR Wall perde sistemi, sanal gerçeklik gözlükleri ve simulasyon yazılımları ile donanmış bulunan İSO ETP Sanal Gerçeklik laboratuvarı, üretim operatörlerinin eğitimleri için de hizmet vermektedir.

Hizmet Talep Formu

Ad gereklidir
Soyad gereklidir
E-posta adresiniz gereklidir
Telefon numaranız gereklidir
TCSvTB#MTH_RGB_unframed_horizontal 1
3
2

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali desteğiyle üretilmiştir.

Web sitesinin içeriğinden sadece Rea Danışmanlık Ltd. Şti. sorumlu olup hiçbir şekilde Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti‘nin görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.