Danışmanlık Hizmeti

bg

Patent veya faydalı model başvuruları veya endüstriyel tasarımların tescil başvuruları için İSO ETP’den işletmelere, girişimcilere ve tasarımcılara özel, bireysel danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Sitemize kayıt yaptıran kullanıcılar, şirketlerinde ya da girişimlerinde karşılaştıkları fikri mülkiyet hakları ile ilgili sorunlara danışmanlık almak için bu sayfada yer alan formu doldurabilirler.

  • Form ile, yaşadıkları güncel sorun (sözgelimi; buluş olduğunu düşündükleri bir fikrin patent başvurusuna konu olup olmayacağı, tasarım tescillerinde benzer araştırma talebi, yeni tasarımları için tasarım tescil başvurusu yapılması gibi) hakkında bilgi paylaşmaları durumunda kendilerine bir toplantı organize etmek üzere dönüş yapılacaktır.
  • Bu aşamadan önce, aklınıza takılan kritik sorular için lütfen “Fikri ve Sinai Mülkiyet Hakları Konusunda Rehberlik” sayfamızı ziyaret edin. Rehberimiz içinde temel tanımlar, sanayici ve tasarımcıların sık karşılaştığı sorunlara yönelik soru – cevaplar ve süreçleri tanıtan bilgiler yer almaktadır.
  • Danışmanlık hizmetimiz, özellikle tasarım, patent, faydalı model başvurusu aşamasına gelmiş kişi ve kurumlar içindir. Hizmeti alabilmek için siteye kayıt yaptırmış olmanız, ya da kayıt için gerekli bilgileri bu sayfadan girmeniz beklenmektedir.

Danışmanlık hizmeti başvurusunda bulunmak için lütfen aşağıdan ulaşacağınız formu doldurunuz.

1
Genel Bilgi
2
Detaylı Bilgi
personal
Son
Ad gereklidir
Soyad gereklidir
E-posta adresiniz gereklidir
Telefon numaranız gereklidir
Şirket gereklidir
Zorunlu
cube
cube
TCSvTB#MTH_RGB_unframed_horizontal 1
3
2

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali desteğiyle üretilmiştir.

Web sitesinin içeriğinden sadece Rea Danışmanlık Ltd. Şti. sorumlu olup hiçbir şekilde Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti‘nin görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.