Girişimci

bg
Girişimciler, İSO ETP’de girişimcilik programları ve eğitimlerine katılabilirler; İSO ETP’nin uzman kadrosundan veya aktif sanayici mentörlüğünden yararlanabilirler; ürünlerini prototiplemek için İSO ETP altyapı ve hizmetlerinden faydalanabilirler; marka geliştirme, fikri ve sınai mülkiyet hakları gibi konularda teknik destek alabilirler ve iş eşleştirme etkinliklerine katılabilirler.

Yenilik Yapmaktan Korkmayın

KOBİ ve Büyük Ölçekli İşletmelerin rekabet güçlerinin artırılması “İstanbul için Endüstriyel Tasarım Ekosistemi Ekseni Projesi”nin (IDEA4ISTANBUL) önceliği  olmakla birlikte, geleceğin KOBİ’leri ve Büyük Ölçekli İşletmeleri olan start-up aşamasındaki işletmeler de İSO ETP’nin ana hizmet grupları arasında yer almaktadır.

İnovatif tasarımlarla fiziksel üretim yapan start-up’lar, endüstriyel tasarım ve prototipleme ile ilgili tüm ihtiyaçlarını İSO ETP çatısı altında karşılayabilirler.

Bu kapsamda girişimciler, İSO ETP’de girişimcilik programları ve eğitimlerine katılabilirler; İSO ETP’nin uzman kadrosundan veya aktif sanayici mentörlüğünden yararlanabilirler; ürünlerini prototiplemek için İSO ETP altyapı ve hizmetlerinden faydalanabilirler; marka geliştirme, fikri ve sınai mülkiyet hakları gibi konularda teknik destek alabilirler ve iş eşleştirme etkinliklerine katılabilirler.

TCSvTB#MTH_RGB_unframed_horizontal 1
3
2

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali desteğiyle üretilmiştir.

Web sitesinin içeriğinden sadece Rea Danışmanlık Ltd. Şti. sorumlu olup hiçbir şekilde Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti‘nin görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.