Prototipleme

bg
Prototipleme

İSO ETP’nin endüstriyel tasarımla ilgilenen İşletmelere, tasarımcılara ve girişimcilere en önemli katkılarından birisi, tasarımların prototiplerinin üretilmesine ve kullanıcı deneyime sunulmasına imkân sağlamasıdır.

 

Endüstriyel tasarımda prototip üretimi, ürünün seri üretim safhasına geçişini kolaylaştıran bir evredir. Piyasa paydaşlarına, ürünün ticaretini yapacak firmalara ve/veya kullanıcılara inceleme ve değerlendirme imkanı sunan prototipler, tasarımın üretim öncesi sorunlarının görülmesini ve test edilmesini sağlamaktadır.

 

İSO ETP, ekipman altyapısı ve sunduğu imkânlarla entegre bir merkez olma özelliği taşımaktadır. Yani, İSO ETP bünyesinde endüstriyel ürünler hem tasarlanmakta hem de pratik olarak da üretilip test edilebilmektedir. İSO ETP’nin sahip olduğu 3D yazıcılar (metal, polimer, poliamid, plastik), Su Jeti ve Lazer Kesim Makineleri, 5 eksenli CNC metal tezgahı, Bilgisayar Kontrollü CNC Torna Makinesi, termoform makinası ve fiziksel nesnelerin şekillerini, yüzeylerini ve renklerini yakalayan ve bunları 3B modellere dönüştüren 3D tarayıcı gibi gelişmiş teknolojik makineler sayesinde fiziksel prototipler üretilebilmektedir.

Hizmet Talep Formu

Ad gereklidir
Soyad gereklidir
E-posta adresiniz gereklidir
Telefon numaranız gereklidir
TCSvTB#MTH_RGB_unframed_horizontal 1
3
2

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali desteğiyle üretilmiştir.

Web sitesinin içeriğinden sadece Rea Danışmanlık Ltd. Şti. sorumlu olup hiçbir şekilde Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti‘nin görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.