Sanayide Endüstriyel Tasarımın Gücü

bg
map İSO Odakule
map Offline
calendar 06-03-2024
clock 09:00 17:00

Endüstriyel tasarım sektörüne kapılarını açan İSO ETP, sanayicileri endüstriyel tasarımcılarla buluşturmayı ve katma değerli ürünlerle sanayimizin ve ülkemizin rekabet gücünü artırmayı hedefliyor.

İSO Odakule'de gerçekleşecek etkinlikte, İstanbul Tasarım Raporu bulguları, Endüstriyel Tasarımın Gücü ile Global Pazarda Katma Değer Yaratmak ve Endüstriyel Tasarımın Sanayideki Gücü temalı konuşmalar ve yeni iş birlikleri kurmak için ikili görüşmeler sizleri bekliyor.

6 Mart 2024 tarihinde İstanbul Sanayi Odası Odakule binamızda gerçekleşecek "Sanayide Endüstriyel Tasarımın Gücü" adlı inovasyon ve tasarım etkinliğimizde İstanbul Tasarım Raporu bulguları, Endüstriyel Tasarımın Gücü ile Global Pazarda Katma Değer Yaratmak ve Endüstriyel Tasarımın Sanayideki Gücü temalı konuşmalar ve yeni iş birlikleri kurmak için ikili görüşmeler sizleri bekliyor.

 

cube
cube
TCSvTB#MTH_RGB_unframed_horizontal 1
3
2

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali desteğiyle üretilmiştir.

Web sitesinin içeriğinden sadece Rea Danışmanlık Ltd. Şti. sorumlu olup hiçbir şekilde Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti‘nin görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.